به سامانه پرسش و پاسخ "خانه توانگری طوبی" خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال شما و دریافت پاسخ از دکتر شیری و همکاران خانه توانگری.

6,531 سوال

6,484 پاسخ

3,155 نظر

7,410 کاربر

3 نفر آنلاین
0 عضو و 3 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 497
بازدید دیروز: 9033
بازدید کل: 6224159

مشکلات زناشویی

7 دوستدار 0 امتیاز منفی
با سلام خانمی بیست و نه ساله هستم چهار ساله ازدواج کردم و پسری یک سال و نیمه دارم تقریبا نزدیک به یکساله که شوهرم تمايلشو به حضور در کنار ما از دست داده دايما با برادر و دوستان و شغلش وقت گذرانی میکنه دروغ های پی در پی میگه و تمايلشو به رابطه جنسی با من از دست داده حتی در مواقعی که منزل نیستم حضور کسی را در کنار همسرم حس میکنم شوهرم به بهانه مشغله کاری از ما دوری می کنه وعده های شیرین ولی بدون عمل میده دوست و همکار صمیمی ایشون هم به ارتباط بی بند و بار با خانمها مشهور هست با توجه به حضور کودک نوپا و شیر خوره در زندگی من پیشنهاد می دین که در این شرایط بهترین اقدام از جانب من چی چیزی می تونه باشه با تشکر
سوال شده شهریور 8, 1395 در لغزش و خیانت بوسیله ی مه سیما (190 امتیاز)

1 پاسخ

4 دوستدار 0 امتیاز منفی

سلام دوست گرامی

 

با توجه به توضیحاتی که ارائه نمودید به نظر می رسد وضعیت روابط اخیر با عبور از مشکلات ، وارد بحران زناشویی شده است. در این خصوص لازم است با همسرتان فرصت گفتگویی دوستانه را فراهم نمایید و دیدگاهشان را در خصوص تغییرات اخیر و  برنامه های او برای چگونگی بهبود این شرایط را جویا شوید. و اکنون زمانی ست که می بایست صریح و شفاف سهم خود را در قبال شما و فرزندتان و مسئولیتی که در این رابطه به عهده دارد مشخص نمایند. سعی کنید کام خود را با چشیدن وعده های شیرین تلخ نکنید.

از او بخواهید که در خصوص تغییراتی که در یکسال اخیر و در ارتباط با رفتارهای وی ، تراکم رابطه را تا این حد پایین آورده است توضیح دهد بدون اینکه مجبور باشد موضوعی را نادیده گرفته و یا ناچیز جلوه دهند. برای او زمانی را برای ارائه توضیحات لازم درنظر گرفته و فرصتی را برای ایجاد تغییرات مطلوب با توافق ایشان تعیین نمایید.

 

با تشکر از اعتماد شما

شایان غدیری، کارشناس روانشناسی، خانه توانگری

 

پاسخ داده شده مهر 7, 1395 بوسیله ی شایان غدیری (29,570 امتیاز)
...