به سامانه پرسش و پاسخ "خانه توانگری طوبی" خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال شما و دریافت پاسخ از دکتر شیری و همکاران خانه توانگری.

6,531 سوال

6,484 پاسخ

3,155 نظر

7,411 کاربر

17 نفر آنلاین
0 عضو و 17 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 4160
بازدید دیروز: 9033
بازدید کل: 6227821

گرفتن حس منفی از من در رابطه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
سلام

دختری هستم 26 ساله، کارشناس ارشد از دانشگاه برتر ایران، در زمینه آکادمیک بسیار آدم موفقی بودم. مشغول به کار هستم و با توجه به تجربه کاریم درآمد خوبی دارم. به لحاظ ظاهر دختر خوش چهره ای هستم (همه همواره از زیبایی من تعریف می کنن). خانواده متوسط و بی حاشیه ای دارم.  

حدود 4 ماه با پسری در حال معاشرت هستم. خانواده ها همدیگه رو دیدن. سنخیت خانوادگی وجود داره. پسر ارومی، مهربون، خسیس نیست، ظاهری داره که مناسبه، تحصیلاتش از من پایین تره، خانواده بسیار خوبی داره، درآمدش در سطح خوده من هست. و به طور کلی ویژگی های مثبت و منفی داره که در مورد موارد منفیش من فکر کردم و برای خودم حل کردم و پذیرفتمشون. (مثلا دوست داشتم ادم عجولی نبود، جاه طلب تر بود، ....)، از نظر دوست داشتن ومطلوبیت فیزیکی هم این مورد برای من وجود داره.

اخیرا یک سوال از هم پرسیدیم اینکه ویژگی های مثبت و منفی همدیگه رو به هم بگیم. در این گفتگو یک موردی رو بیان کرد که معادله رو خیلی عوض کرد. به من گفت گاهی از تو احساس منفی می گیرم. تقریبا در 20 یا 30% موارد. می گفت وقتی دو تای با همیم همه توجه به تو، خوشحالم آرامش دارم. اما مثلا وقتی تو جمعی هستیم اونجور که از خودم انتظار دارم حواسم به تو نیست. قرار شد در مورد اینکه چه زمانی این حس منفی رو میگیره فکر کنه و بهم بگه.

در مورد اینکه گاهی سر کار سیگار میکشه هم نگفته بود بهم و خودش بعد چند ماه بهم گفت. پرسیدم چرا تا الان چرا نگفتی ؟ گفت چون نمی خوام بکشم و می دونستم تو هم اینو دوست نداری. و گفتم چرا بهم گفتی و گفت چون نمی خواستم از کسی دیگه بشنوی.

دوست نداشتن و مشتاق نبودن برای من خیلی ناراحت کننده است. خیلی شکه شدم و سردر گم. نمی دونم رویکردم باید چی باشه. باید چه کار کنم.

پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم
سوال شده شهریور 27, 1395 در انتخاب همسر بوسیله ی mahtababbasi (220 امتیاز)
...