به سامانه پرسش و پاسخ "خانه توانگری طوبی" خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال شما و دریافت پاسخ از دکتر شیری و همکاران خانه توانگری.

6,531 سوال

6,484 پاسخ

3,155 نظر

7,413 کاربر

9 نفر آنلاین
0 عضو و 9 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 7409
بازدید دیروز: 9033
بازدید کل: 6231064

علاقه به ادم های اشتباهی در زندگیم

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
با سلام و احترام و تشکر از وقت و انرژی که میگذارید و پاسخ میدهید.

من دختری 28 سالمه ام. راهنمایی که ازتون میخوام دراینباره هست:  تو زندگیم جذب مردایی میشم که باوجود  تفاوتای زیادی که باهم دارند، تو بعضی چیزها مشترکن که مشکل ساز هست. این علاقه مندی من که بیشتر ناخودآگاه هست و به مرور زمان یا یه دفعه ای بوجود میومد تونسته تا حالا انرژی زیادی از من بگیره و بواسطه این عشقم شکستای زیادی خوردم. چون هرکدام تو یه برهه زمانی بوده که اتفاقات زیادی افتاده ( تا حالا این احساس علاقه سه بار برایم پیش اومده). همیشه موقعی این علاقه در من زیاد میشد که میخواستم به طرف مقابلم بفهمونم که میفهمیدم یکی تو زندگیش هست یا نامزد داره یا ازدواج کرده و من به خاطر تحقیق درست نکردن و یا پنهان کاری اون طرف دیر میفهمیدم و باید فاصله میگرفتم. و جالبتر اینکه بعد از فاصله گرفتن ( که مثلا اونقدر اذیت میشدم به خاطر احساسم که کارم رو ول میکردم)، بعد از یک یا دوسال متوجه میشدم اون طرف از همسرش یا نامزدش جدا شده است. و همچنین از نظر اعتقادی با من خیلی متفاوتن ( من نسبتا مذهبی بودم)

سوالم اینه چجور روی ناخودآگاهم کار کنم که جذب این چنین افرادی نشوم. چون این علاقه اونقدر زیاد میشه به مرور زمان که روی همه ابعاد زندگیم تاثیر میذاره و شکستای دیگه هم برام ایجاد میکنه. تجربه طلاق یا خیانت در خانواده ام نبوده است.
سوال شده مهر 29, 1395 در ارتباط عاطفی بوسیله ی sar (5,420 امتیاز)
...