به سامانه پرسش و پاسخ "خانه توانگری طوبی" خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال شما و دریافت پاسخ از دکتر شیری و همکاران خانه توانگری.

6,531 سوال

6,484 پاسخ

3,155 نظر

7,413 کاربر

9 نفر آنلاین
0 عضو و 9 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 7412
بازدید دیروز: 9033
بازدید کل: 6231067

آشنایی با یک آقایی که به قول خودش در شروف جدایی می باشد

2 دوستدار 0 امتیاز منفی
سلام

حدود سه ماه پیش از طریق یکی از دوستان با آقایی آشنا شدم ابتدا ایشون به من گفتن جدا شدن ولی بعد از رفت و آمد هایی بعدی متوجه شدم که هنوز متاهل هستن و جدا نشده به من گفت با همسرم مشکل دارم و دارم جدا میشم گفت به دلیل اینکه مهرشو میخواد گفته تا زمانیکه حقمو ندی نمیرم حقمو دادی طلاق میگیرم و میرم ازمن تا عید فرصت خواسته تو این مدت ملاقات ما فقط در ساعت بعد از کار و قبل از کار تو محل کار هم تلفنی باهم در ارتباط هستیم  وقتی  یه شب ازش خواستم باهم بریم بیرون گفت امشب نمیتونم بیام فردا تو خونه هم از طریق تلگرام دایم باهم صحبت میکنیم و از همه چیش منو در جریان میزاره و گاهی بهم زنگ میزنه چند با خواستم جدا بشم چون واقعا نمیتونم این شرایط رو تحمل کنم ولی اون به اصرار گفته بمون فقط تاعید بهم فرصت بده میگه من تو رو برای آیندهم میخوام و تمام برنامه ریزی آینده من با تو  میخوام بدونم من منتظر بمونم و رابطمو با این آدم ادامه بدم یه نه؟؟؟؟
سوال شده آبان 17, 1395 در ارتباط عاطفی بوسیله ی مینا محمدی (140 امتیاز)

1 پاسخ

2 دوستدار 0 امتیاز منفی

سلام خانم محمدی گرامی

 

توضیحات تان را خواندم.

توجه داشته باشید که ایشان بنا به هر دلیل هم که در ازدواج خود موفق نبوده باشند و هر مشکلی هم که داشته باشند لازمست ابتدا تکلیف آن را روشن کرده و پس از جدایی به فکر ازدواج باشند. ایشان در حال حاضر یک مرد متاهل هستند و حتی ممکن است دلیل نزدیک شدن ایشان به شما، کاهش استرسهای مربوط به زندگی اش باشد و یا اینکه ممکن است مردی تنوع طلب باشد که شمابرایش حکم زنگ تفریح را داشته باشید. به ویژه اینکه ایشان در ابتدا خود را مجرد (متارکه کرده) معرفی نمود ولی متوجه شدید که متاهل است.

 تا زمانی که تکلیف ایشان مشخص نشده، سرمایه گذاری عاطفی و برنامه ریزی کردن برای ازدواج با مردی که در حال حاضر متاهل است، ممکن است سبب آسیب به شما شود.

بنابراین اگر این آقا در زندگی خود مصمم به جدایی و سپس ازدواج با شما هم باشد لازمست که ایشان ابتدا تکلیف زندگی خود را به طور قطعی مشخص کند و سپس برای تصمیمهای بعدی اقدام کند. ادامه دادن ارتباط با این شرایط می تواند سبب وابستگی بیشتر شما در یک رابطه با سرانجامی نامعلوم باشد که در نهایت باعث آسیب دیدن شما می گردد و توصیه نمی شود.

 

پاسخ به پرسشهایی مشابه به پرسش خود را می توانید در لینکهای زیر نیز ملاحظه بفرمایید:

رفاقت دختر مجرد با مردی که در شرف جدایی (طلاق) است

آیا این فرد برای زندگی مناسب است

 

از اعتماد شما سپاسگزارم

علی اکبری-کارشناس ارشد روانشناسی-خانه توانگری

 

پاسخ داده شده آذر 4, 1395 بوسیله ی فاطمه علی اکبری (77,300 امتیاز)
...