به سامانه پرسش و پاسخ "خانه توانگری طوبی" خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال شما و دریافت پاسخ از دکتر شیری و همکاران خانه توانگری.

6,532 سوال

6,484 پاسخ

3,155 نظر

7,401 کاربر

5 نفر آنلاین
0 عضو و 5 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 2791
بازدید دیروز: 7238
بازدید کل: 6196408

سفرهای کاری متعدد همسرم

2 دوستدار 0 امتیاز منفی
سلام و خسته نباشید

من و همسرم یک سال پیش ازدواج کردیم و خدارو شکر رابطه خیلی خوبی داریم .

همسرم 6 ماه پیش شرکتش رو تاسیس مرد و به دلیل نوع کارش به مسافرت های کاری زیادی مجبوره که بره. توی این مدتی که میره و قبل از رفتنش من همیشه حس بدی دارم هم از نظر اینکه تنها میمونم هم اینکه من نمیتونم مثل اون سفر کنم و هم اینکه دید و نظراتی که آشنایان منتقل میکنن همیشه ناامید کننده و ناراحت کننده میشه. مثلا میگن شوهرت تورو پیچونده و .. (در صورتی که اصلا به ذهن من خطور نمیکنه که اون بتونه همچین کاری بکنه ) صرفا حرفا و رفتارا آزاردهنده میشه

چند باری که همسرم دید که من خیلی اذیت میشم گفت که کارشو رها میکنه ولی این راهش نیست. من میدونم که اون لیاقت داره که پیشرفت کنه و به درجات بالاتری برسه.

میدونم که مشکل از خود منه و باید کنار بیام با این مسائل.

به نظر شما چه کاری میتونم بکنم که رفتار من و ناراحتی هام ناامیدش نکنه و جلوی پیشرفتشو نگیره و در عین حال خودم هم توی این مدت خودمو دیوونه نکنم؟

راستی فکر میکنم ذکر این نکته خالی از لطف نباشه. من جز دانش اموزا و دانشجوهای تیزهوش بودم و همیشه تا قبل از ازدواجم ادامه زندگی رو برای خودم توی ایران تصور نمیکردم. غلط یا درست الان به این فکر میکنم که زندگیم تموم شده که مجبورم توی ایران بمونم و دیگه نمیتونم رویاهامو دنبال کنم.

 

یه راهی پیش پای من بذارید :(
سوال شده آذر 11, 1395 در پس از ازدواج بوسیله ی paezeh (140 امتیاز)
...