به سامانه پرسش و پاسخ "خانه توانگری طوبی" خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال شما و دریافت پاسخ از دکتر شیری و همکاران خانه توانگری.

6,532 سوال

6,484 پاسخ

3,155 نظر

7,401 کاربر

4 نفر آنلاین
0 عضو و 4 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 2732
بازدید دیروز: 7238
بازدید کل: 6196349

تغییر رفتار فرد و اتمام رابطه به دلیل عدم ثبات

1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
با سلام

من دختری 24 ساله و دانشجو هستم. یکی از هم دانشگاهیام که 28 سالشه و دو ساله که میشناسمش، از دو ماه پیش یه دفعه رابطه شو با من بیشتر کرد و به من نزدیک شد. در این مدت خیلی آروم آروم رابطه بیشتر شد و شناخت نسبی از هم شکل گرفت و البته جفتمون خیلی درگیر مسائل عاطفی نشدیم و به دلیل دوری فقط دو سه بار همدیگرو دیدیم. تو این مدت هم اصلا حرفی از هدف رابطه (دوستی یا ازدواج) زده نشد.از هفته پیش یه دفعه رفتار این آقا عوض شد و کلا هیچ خبری ازش نشد تا اینکه من حالشو پرسیدم و غیر مستقیم دلیل این تغییر رفتارو جویا شدم و ایشون هم در جواب گفت: "من تو این سن زیر پام خالیه و ثبات ندارم و وضعیتم معلوم نیست، حالم بده و مسئولیت مرد خیلی سنگیینتره". و بعد از گفتن این حرفا دیگه خبری ازش نشد حتی در حد حال و احوالپرسی. البته در حین رابطه هم چند بار این حرف و زده بود که وضعیت مشخصی نداره و تکلیفش تو حوزه های تحصیلی و شغلی و غیره معلوم نیست. منم بعد از دیدن این وضعیت کاری به کارش ندارم و حتی پیام هم نمیدم بهش.

با توجه به این شرایط، سوالایی که دارم اینه که:

1. با توجه به اینکه یه مقدار بهش علاقه مند شده بودم الان ناراحتم و نمیدونم رفتار درست چیه. تو این شرایط بهترین کاری که میتونم بکنم چیه؟ خودم دوست ندارم پاپیجش بشم یا آویزون باشم، از طرفی هم دوست دارم که رابطه دوباره از سر گرفته شه.

2. آیا این امکان وجود داره که بعد از مدتی دوباره بخواد رابطه رو شروع کنه؟

3. دلایل احتمالی حرکت این آقا چیه؟ امکان داره موضوع چیز دیگه ای باشه و عدم ثبات رو بهونه کرده باشه؟

4. من به بازگشتش فکر کنم یا کلا بیخیالش بشم؟

حقیقتا ذهنم خیلی آشفته است، پیشاپیش ممنون از راهنمایی تون
سوال شده آذر 22, 1395 در پایان ارتباط بوسیله ی شکیبا (130 امتیاز)
...