به سامانه پرسش و پاسخ "خانه توانگری طوبی" خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال شما و دریافت پاسخ از دکتر شیری و همکاران خانه توانگری.

6,532 سوال

6,484 پاسخ

3,155 نظر

7,401 کاربر

4 نفر آنلاین
0 عضو و 4 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 2729
بازدید دیروز: 7238
بازدید کل: 6196346

من به راهنمایی شما نیاز دارم لطفا کمک کنید.

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
سلام
 
من دختری هستم 26 ساله. کارشناس ارشد رشته فنی از داشنگاه رتبه یک ایران. ظاهر معقول و به گفته بیشتر ادم ها زیبایی دارم. خانواده خوب و سطح متوسط اجتماعی. شاغل هستم و با توجه به سابقه کاری که دارم درامد خوبی دارم.

حدود 6 ماه هست با آقا پسری به قصد ازدواج در حال اشنایی هستم. ایشون 33 ساله هستن و در صنعت حمل و نقل فعالیت می کنند.

خانواده بسیار خوبی دارند. ظاهرشون برای من جذابیت داره. درامدشون در سطح درامدی خود من هستش. مثل هر ادم دیگه ای ویژگی مثبت و منفی دارن. به لحاظ سنخیت خانوادگی، اعتقادات، سطح مالی، نحوه مدیریت اقتصادی و... با هم تفاهم داریم.

نکته ای که فکر من رو مشغول کردده اینه که :

1.موردی پیش اومد که با هم بحث جدی داشتیم، عصبانی شدن ( که من بابت عصبانیت بهشون حق میدم.) ایشون هم سر من داد زدن. بعد که راجع به داد زدن و کنترل خشم باشون صحبت کردن گفتن من چند بار صحبت می کنم و بعد اگه درست نشد داد می زد و با شما هم روز قبل صحبت کردم. به علاوه به نحوی به من گفتن من عصبانی بشم داد می زنم یعنی دفعات دیگه هم ممکن این مورد پیش بیاد. گفتن سعی در کنترل خشممشون داشتن قبلا ولی موفق نبودن برای همین می گن همینه که هست.

این نکته رو بگم داد زدن فریاد نبود یه داد زدن معمولی بود اما برام تعجب برانگیز بود و پذیرش برام سخت بود.

2. نمی دونم اما احساس می کنم دنبال بهانه برای پایان رابطه است. و فکر می کنم بهانه اش رو روی احساسات می گذاره. مثلا میگه من احساس می کنم تو از من احساس امنیت نمی کنی. و وقتی بهش می گم احساست اشتباه به من من می گه تو که می گی همه احساسات من اشتباهه. من بعد این 33 سال می تونم بفهمم احساسم درسته یا غلط.

نمی دونم نسبت به این برخوردش در عصبانیت معقول بپذیرم یا نه؟

و اینکه چطور می تونم بفهمم دنبال بهانه است یا دنبال حل مشکل و پیدا کردن راه حل؟

3.در کنار من احساس خوشحالی می کنه و منو دوست داره؟
سوال شده آذر 23, 1395 در انتخاب همسر بوسیله ی mahtababbasi (210 امتیاز)
ویرایش شده دی 10, 1395 بوسیله ی mahtababbasi
...